20186
FHD6
4K HD Kraven the Hunter

Marvel’in Örümcek Adam evreninden beyazperdeye taşıyacağı dördüncü filmi olan Kraven the Hunter, Örümcek Adam’ın ezeli rakibi Kraven’e odaklanıyor. Yıllardır sinema filmi haline getirilmeye çalışsa da bir türlü başarılı olunamayan bu girişim, en sonunda 2023 yılında beyazperdeyle buluşuyor. Her ne kadar doğrulanmış bir konusu olmasa da Örümcek Adam evrenindeki bir başka düşmanla karşılaşacağı düşünülen Kraven, bu süreçte sinemaseverlere son derece sürükleyici bir film deneyimi sunmayı amaçlıyor.
Rus bir göçmen olarak ABD’de hayatını sürdürmekte olan Sergei Kravinoff’u ana karakter olarak göreceğimiz filmde, Örümcek Adamı görecek olmasak da evrenden birçok tanıdık isimle karşılaşacağımız Kraven the Hunter isimli bu 4k formatlı filmin 6 Ekim 2023 tarihinde izleyicilerin beğenisine sunulması planlanıyor. Büyük oranda Kraven’ın çizgi romanlarından esinlenilerek yapılacak olan heyecan dolu yapım, şimdiden sinemaseverleri fazlasıyla heyecanlandırmış durumda. Bizlere Sergei Kravinoff’u dünyanın en büyük avcısı olduğunu kanıtlamak üzere çıktığı bir görevde yaşadıklarını anlatacak olan yapımın yönetmenlik koltuğunda ise J.C. Chandor’u görüyoruz. Senaristlik kısmında da Art Marcum, Matt Holloway ve Richard Wenk’in bulunduğu film; Amerika Birleşik Devletleri yapımı olarak karşımıza çıkacak. Aksiyon, macera ve bilim kurgu türlerinde olan filmin oyuncu kadrosunda ise Aaron Taylor-Johnson, Russell Crowe, Christopher Abbott, Fred Hechinger, Ariana Debose ve Robert Ryan gibi ünlü isimleri göreceğiz.

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

  Benzer Filmler

  • Öldürme Arzusu

   Öldürme ArzusuDeath Wish

   Dublaj - Altyazı HD 108 2018 Aksiyon Filmleri Öldürme Arzusu
  • Çok Gizli

   Çok GizliSo Undercover

   Dublaj - Altyazı HD 94 2012 Aksiyon Filmleri Çok Gizli
  • Bleach

   Bleach

   Dublaj - Altyazı HD 109 2018 Aksiyon Filmleri Bleach
  • Kill Bok-soon

   Kill Bok-soon

   Dublaj - Altyazı HD 137 2023 Aksiyon Filmleri Kill Bok-soon
  Filme Yorum Yaz
  Filmin içeriği ile ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
  Film Yorumları
  • Beğenilen Yorumlar
  • Son Yorumlar
   Daha önce Kraven the Hunter filmine yorum yazılmamıştır, ilk yorumu siz yapın!